News Icon

12. narozeniny Monkey Business > 24. 5., Žluté lázně

22.05.2012 17:07

Monkey Business se pomalu dostávají do puberty, protože 24. května v šest hodin večer oslaví své již dvanácté narozeniny! Stane se tak jako obvykle ve Žlutých lázních na louce u řeky Vltavy za předobjednaného krásného počasí – ne nadarmo se koncert jmenuje “Když je pohoda, tak je dobrá nálada”. Jako obvykle se kromě Romana Holého, Matěje Rupperta, Tonyi Graves, Pavla Mrázka, Ondřeje Brouska, Oldy Krejčovse a Martina Houdka představí i několik zajímavých hostů, což už patří ke koloritu kapely. Ostatně stejně jako fakt, že jejich jména zůstanou jako obvykle do poslední chvíle utajena. Jako support se dále představí i fenomenální DJ Black aka fotograf Roman Černý!

Podstatnou novinkou pro všechny fanoušky je určitě fakt, že Monkey Business na koncertě konečně představí obměněný repertoár a především nové písně z připravovaného alba, jehož vydání je plánováno na září.

Lístky se prodávají v předprodeji v síti Ticketpro za 320 Kč, na místě pak za 350.

biggboss

Tagy: Monkey Business

Přečtení článku bylo publikováno na Facebook. Odstranit

Komentáře (bussy)
News Icon
News Icon
News Icon

Lapalux > Puzzle

biggboss 30.03.2015 11:03
News Icon

Smack & Discarda > Moshpit Video

biggboss 02.02.2015 14:05
News Icon

Líbí se vám BIGGBOSS?

Pro přidání komentáře je nutné, abyste vyjádřili, že se vám naše aplikace líbí. Tento požadavek vychází z architektury Facebooku.

Zrušit