News Icon

Girl Power Forever & Movie Party

13.06.2012 09:52

Výstava Girl Power Forever je součástí dokumentu Girl Power jehož zájmem jsou ženy a dívky, které zasvětily svůj život graffiti a streetartu. Film odkrývá, že i když jádro graffiti komunity tvoří muži, ženy v ní mají své specifické místo. Snímek jde příští rok do českých kin.

30. června se na Trafačce uskuteční vernisáž, na které chceme široké veřejnosti představit náš projekt a také historicky první mezinárodní setkání žen, které tvoří graffiti. Na tuto výstavu jsme pozvali umělce z Polska, Slovenska, Německa, Maďarska, Itálie a Španělska, Švýcarska a další kteří s námi na filmu Girl Power spolupracovali. Výstava pak dále potrvá do 31. července.

Pro návštěvníky uspořádáme mezinárodní diskuzi na téma graffiti. Vystoupí dívčí street dancová taneční skupina v čele s Lenyone. Na hlavním pódiu promítneme krátké medailonky dívek, které se nemohou akce zúčastnit. Součástí vernisáže bude velký graffiti sketch battle. První tři vítězové získají hodnotné věcné ceny od Nike. Hudební program doprovod zajistí Hugo Toxxx, Smack, DJ Layup, Dj Autist, DJ Ponyk, DJ Wbwoy a Sex Addict.

Předprodej v sítích ticketstream, na místě pak 100 kč.

biggboss

Přečtení článku bylo publikováno na Facebook. Odstranit

Komentáře (bussy)
News Icon
News Icon

Ex-Machina > Alex Garfield > Nu Trailer!

biggboss 04.03.2015 16:32
News Icon

Smack & Discarda > Moshpit Video

biggboss 02.02.2015 14:05
News Icon
News Icon

Líbí se vám BIGGBOSS?

Pro přidání komentáře je nutné, abyste vyjádřili, že se vám naše aplikace líbí. Tento požadavek vychází z architektury Facebooku.

Zrušit