Logo text

Joe Wright &
The Chemical Brothers
Hanna

M FI
11 03 2011

Joe Wright je mladý britský režisér, který má na svém kontě krom dalších např. veleúspěšné filmy Atonement (Pokání, 2007) či Pride & Prejudice (Pýcha a předsudek, 2005).

Projekt The Chemical Brothers tu snad nemusíme představovat. Duo UK producentů, jež zásobuje klubovou scénu od počátku devadesátých let kvalitní elektronickou hudbou si vybral právě Joe Wright jakožto tvůrce soundtracku pro svůj nový snímek s názvem Hanna.

My vám teď nabízíme jednu z věcí od The Chemical Brothers s názvem The Devil Is In The Beats, stejně jako trailer z připravovaného thrilleru.

Hanna – Official Movie Trailer

Titulní hrdinka tohoto dobrodružného thrilleru natáčeného v Evropě, Hanna (kterou ztvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímek Pokání), je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana z filmu Star Trek), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem vychovat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostanou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka, která ukrývá světu vlastní tajemství (držitelka Oscara Cate Blanchett). Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství. (oficiální text distributora)

The Devil Is In The Beats by The Chemical Brothers by Hannamovie

13