Logo text

Sifon z WWW konečně se sólo deskou > SIPHON

M BB
29 05 2015

Jestli můžeme v řadách BiggBoss labelu a na hudební scéně obecně, označit nějaký projekt za opravdu alternativní a multižánrový, byl by to zcela jistě spolu s několika málo dalšími Sifon a jeho WWW.

Po společných deskách Neurobeat, Tanec Sekyr nebo Atomová Včela, došla konečně řada také na Sifonovu sólovou tvorbu. Ona to svým způsobem byla vždy tak trochu jeho sólová tvorba, i co se týče “Wéček”, ovšem v rámci kapely vždy obohacena o vlivy ostatních členů. Ať už zmíníme textaře Luboše Typlta nebo zpěvačku Milesu. Čas nyní uzrál na experimentální a čistě instrumentální release s názvem Siphon.

Další skvělou zprávou nejen pro sběratele nosičů je fakt, že tenhle projekt vyjde jak na CD, vinylu, tak i v digitální podobě. O netradiční, s názvem korespondující cover se postaral Vladimir 518 a spolu s dalšími informacemi vám ho co nevidět představíme. Celkem 12 stop, shromážděných do necelých 60 minut, pak vychází už v úterý 16. června ve zmíněných třech formátech, jak jinak než pod BiggBoss labelem.

Více informací jak o samotném releasu, tak o křtu v pražkém klubu Neone, vám přineseme co nevidět.