Logo text

Daft Punk
The Son of Flynn (Goose RMX)

M
23 03 2011

Walt Disney Records team plánuje v nejbližší době další relase o kterém se hodně mluví a opět souvisí s Tronem a Daft Punk. Je jím RMX album s názvem Tron: Legacy R3CONFIGUR3D. Daft Punk na něm ovšem skandálně nespolupracovali. Remixy dostali na starost artists více, či méně schopní (z první skupiny například Boyz Noise), ale nejvíce se diskutuje o protestu Francouzského producenta Busy P-ho proti vyškrtnutí z tracklistu remixu na tune The Son of Flynn od Belgického projektu GOOSE. Busy P napsal Disney Company dopis a vzhledem k tomu, že s Daft Punk spolupracuje po celou dekádu, berme jeho názor jako relevantní. Pod článkem je plné znění dopisu a také zmíněný remix.

Dear Disney people,

You know i love you (we all do)

But Walt! Come on! How can you take my robots friends so far away from good taste?

I am 100% sure the Daft boys were not involved in this side (sad) project

Of course some of it is nice, and you know there are some of my friends on this CD.

But this is not enough!

A masterpiece like TRON soundtrack deserved the best and I am sad to discover the A&R at Disney records is apparently buying most of his electronic music in airports stores …

Luckily I found an exciting UNRELEASED (or even better, REJECTED!) remix from our Belgium cousins GOOSE. This should have been the kind of great re-interpretation of Daft Punk’s music featured on this compilation.

enjoy!

kristina x