Logo text

Registrace na DJ soutěž Red Bull 3Style je v plném proudu > Přihlaš se i ty

M P
22 05 2017

Trávíte za mixážním pultem více času než kdekoliv jinde? Stal se gramofon s deskami neodmyslitelnou součástí vašeho života? Vytvořili jste si vlastní domovskou scénu v klubu, ale cítíte, že chcete udělat další krok vpřed? Nastal čas, abyste se přihlásili do nejprestižnější světové DJ soutěže Red Bull 3Style. Registrace do regionálního kola v ČR běží jen do 31. května.

Red Bull 3Style je DJ soutěž, která koncentruje talentované DJs z celého světa. Zároveň v ní nejde jen „o bitvu“, kdo se stane pomyslným korunovaným králem, ale hlavně o setkání stejně naladěných lidí, kteří se navzájem od sebe učí a rozvíjí své schopnosti. Letošní ročník, kterého se účastní DJ napříč všemi kontinenty, se koná po osmé a poprvé v České republice jede regionální kolo, do něhož se můžete přihlásit i vy. V minulých letech mohli tuzemští DJs bojovat pouze o tzv. divokou kartu. O tu několikrát za sebou usiloval i známý DJ Australan, kterému se dokonce jako prvnímu Čechovi v roce 2013 podařilo dostat do finálového výběru Top 3 světových DJs v Red Bull 3style Lucky Bastid Wild Card Competition, a sám říká: “Red Bull 3Style pro mě znamená vždycky výzvu – a to přemýšlet ʹout of the boxʹ, tzn. vymyslet nové způsoby, jak zahrát písničku, aby to splňovalo parametry pravidel soutěže.”

5 minut stačí k úspěchu

Každý DJ, který se chce soutěže zúčastnit, musí nejprve vytvořit 5minutové reprezentační video s trackem, složeného z mixu 3 různých hudebních žánrů dle vlastního výběru. Ze všech registrovaných videí bude vybráno 6 DJs, kteří se v národním kole 22. 9. v pražském Lucerna Music Baru utkají o vstupenku na světové finále v polském Krakowě v roce 2018. Postup do Prahy si vyslouží ti, jejichž video splní následující hodnoticí kritéria: originální výběr skladeb, zručnost za gramofony, práci s CD přehrávačem a mixem, vlastní osobitý projev DJ a schopnost oslovit publikum a přilákat ho pod pódium.

Konec registrace se blíží!

Ještě čekáte? Není na co! Registrace běží na plné obrátky a probíhat bude už jen do 31. května. Přihlaste své video na www.redbull3style.com. Stačí vyplnit registrační formulář, který vás provede celým procesem, jak video úspěšně nahrát. Současně se na této stránce dozvíte další informace a podrobná pravidla soutěže.

Pokud stále ještě váháte, slova DJ Australana, který se do regionálního kola také hlásí, vás možná přesvědčí, proč si nenechat tuto jedinečnou příležitost ujít: “Soutěž je pro DJs hodně přínosná, protože se mohou velice dobře zviditelnit. Marketing Red Bull 3Stylu je obrovský, takže by se nestalo, že by vítěz světového šampiónatu nebyl po světě známý. S tím pak přicházejí velké spolupráce takřka na všech kontinentech světa.”

foto: Red Bull Content Pool