dj-mike-trafik

Starr works studio (DJ Mike Trafik)

Starworks studio bylo založeno v roce 2004 v tehdejším creative houseu G8 v Praze na Strahově. Jako domovské studio Dje Mike Trafika a PSH. Po pětiletém pracovním vytížení, kdy se ve studiu připravovaly ve větší či menší míře většina projektů labelu Bigg Boss se energie vyčerpala a bylo nutné studio přemístit do energií nabitých a hlavně větších pohodlnějších prostor, aby se mohlo dále pracovat. Na přelomu roku 2009 /10 se podařilo nalézt skvěle vyhovující prostory na pražském Žižkově v budově bývalé banky, konkrétně v jejím sejfu.

Studio je 100% odhlučněné a je vybaveno profesionání panelovou akustikou v nahrávací místnosti. Recording mix a edit je prováděna výbavě iMac / Echo audiofire a Logic pro 9, pluginy od Antares a Sonnox Oxford s mikrofony Shore SM7 nebo Neuman 87Ui a preampem Avalon M5. Produkce probíhá na Mpc 2500 Mpc 500, Synthezatory Yamaha Motif7 , Nord Lead 2 Yamaha An1x, Korg Micro a Virus Snow. K dispozici jsou i Gramofony Reloop a mix Pioneer 909. Repro KRK V6 a Yamaha NS 10 Studio.

K dispozici je relaxační zóna s originální Arkadia video game a možností občerstvení od Illy cafe, Red Bull, Mehusalem rum, Jeagermaister nebo voda Franěk. Sociální zázemí a možnost ubytování je samozřejmostí.

Ve studiu vznikly LPs:

PSH - Rap'n'Roll (2006)

Berezin - In Music we trust (2007)

Vladimir 518 - Gorila vs. Architekt (2008)

Orion & James Cole - Orikoule (2008)

Dj Mike Trafik - H.P.T.N (2009)

PSH - Epilog (2010)

Ve studiu vznikly 12' pro:

La4

Hugo Toxxx

Moja Reč

Orion

Dara Rolins & Helena Zeťová

Vladimir 518 & Matěj Ruppert

Zverina

Vec

Marko

Dj Wich

Berezin atd.


V součastnosti zde vznikají nové projekty jako jsou LA4, Ektor, Dew Town Dogz, Indy, Em Dee a další.

Kontakt: