Logo text

Grandville > Steampunk thriller

C
26 01 2017

A je tady pár novinek u vydavatelství Comics Centrum. Nedávno vyšel skvělý kousek Grandville 1 a pokračování na sebe nedalo dlouho čekat. V současné chvíli čeká dvojka (Grandville 2: Mon Amour) na dostatek objednávek a šancemetr stoupá. Spěchejte na stránky vydavatele a objednávejte. Níže pár slov o samotném díle a několik ukázek. Aby toho nebylo málo, tak Comics Centrum otvírá 31. 1. 2017 svojí novou prodejnu na adrese Slavíkova 19, Praha 2. 100% doražte na 17:00 nebo budete anihilováni. Konec hlášení!

Grandeville 1:
Paropunkový vědecko-romantický thriller ve kterém detektiv inspektor LeBrock ze Scotland Yardu řeší záhadnou vraždu diplomata. Ta ho zavede na stopu velkého spiknutí.

Strhující tempo, bravurní kresba a neotřelá zápletka vás po přečtení donutí říct jen jedno: Chci ještě!

Grandville 2: Mon Amour:
Odsouzený psychopatický vrah a fanatický extremista Edward „Vzteklý pes“ Mastock těsně unikne ostří gilotiny v londýnském Toweru a opět začíná terorizovat Britskou socialistickou republiku. Po jeho krvavých stopách vyráží jeho dlouholetý protivník a nemesis, inspektor Archie LeBrock. V rozporu s rozkazy Scotland Yardu chce ukončit Mastockovo hrůzné vražedné řádění jednou provždy. S pomocí svého přítele a kolegy detektiva Krysmyše LeBrock sleduje stopu do Paříže, jinak známé jako Grandville, největšího města ve světě ovládaném Francouzskou říší, a primárního cíle Mastockova sadistického terorismu. Dokáže LeBrock zastavit Vzteklého psa dřív, než stačí vykonat svou pomstu, nebo LeBrockova vlastní cesta za vykoupením přivede zpět démony z jeho minulosti?

Jezevec je zpátky! Děj knihy Grandville Mon Amour se odehrává šest týdnů po událostech první knihy Grandville. Výtvarník a scenárista Bryan Talbot nám opět přináší alternativní secesní svět zaplněný inteligentními zvířaty, lidskou spodinou, robotickými automatony a pokročilou parní technologií, která pohání vše od drožek po ocelové létající stroje.